W serwisie ASO najlepiej przygotujesz auto do zimy

Na dworze robi się coraz chłodniej. To ostatni dzwonek, by się przygotować auto na trudne zimowe warunki. Warto wykonać przegląd i sprawdzić stan opon. Najlepiej zlecić tę usługę w autoryzowanym salonie.

Miej pewność, postaw na sprawdzony serwis

Miejsc, w których można naprawiać pojazd jest bardzo wiele. Żeby mieć pewność, że usługi zostały dobrze zrealizowane, odwiedźmy serwis ASO. Dobra jakość, specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowana kadra – to tylko niektóre czynniki decydujące o tym, że warto jechać właśnie w takie miejsce. Wprawdzie warsztatów niezależnych jest cała masa, a koszty usługi są nieraz znacznie mniejsze to realizacja prac pozostawia sporo do życzenia. Pojawiają się problemy z prawidłową diagnozą, a często roboty nie są wykonane jak trzeba. Wynika to z braku merytorycznego przygotowania mechaników, a także odpowiedniego sprzętu diagnostycznego i aktualnego oprogramowania. Tym samym decydując się na serwis w takim miejscu wiele ryzykujemy. Znacznie lepszym pomysłem jest zlecenie usługi w punktach rekomendowanych przez producenta. Być może zapłacimy nieco więcej, ale przynajmniej bez obaw wyjedziemy w dalszą trasę. Ma to szczególne znacznie zwłaszcza dla osób, które cenią bezpieczeństwo, mają rodziny, a do tego lubią wygodne rozwiązania. Prace w serwisie ASO są odnotowywane w elektronicznym rejestrze i można je na bieżąco sprawdzać. To znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że będą one wykonane z należytą starannością.

Poluj na promocje

Serwisy ASO, powszechnie kojarzone z kosztownymi usługami, wcale nie są aż takim obciążeniem dla budżetu. Warto jednak korzystać z promocji. W ten sposób można wiele zaoszczędzić, a tym samym wykonać przegląd lub naprawę w bardzo korzystnej cenie. Tego typu akcje zdarzają się cyklicznie. Dobrym przykładem jest to serwis Toyota Ja-Now-An Gliwice-Zabrze. W trosce o bezpieczeństwo kierowców organizuje się tam promocje sezonowe. Jedną z nich jest możliwość przygotowania samochodu do zimy i jego przegląd za 109 zł brutto. Warto przy tym dodać, że zakres prac jest naprawdę imponujący. Oprócz oceny stanu technicznego samochodu, mechanicy wezmą pod lupę sprawdzenie stanu wycieraczek, hamulców, akumulatora, oświetlenia, paska klinowego, dywaników. To podstawowe rzeczy, które muszą być w porządku, jeśli wybieramy się w dalszą trasę. Oddając samochód w ręce fachowców ASO, zyskujemy pewność, że wszystkie prace będą wykonane z należytą starannością. Bez obaw będziemy mogli wyruszyć w dalszą trasę.
Jeśli ty też chcesz skorzystać z promocji „Zima już cię nie zaskoczy”, odwiedź serwis Toyoty: http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy

Leave a Reply