Sprzedaż samochodu Gliwice: skorzystaj z opcji rozliczenia bezgotówkowego

Większość kierowców sprzedaje swoje samochody ze względu na to, że chcą je wymienić na lepszy, często też lepszy model. Sprzedają samochód, co często zajmuje dużo czasu, następnie szukają nowego pojazdu dla siebie. Teraz możemy mieć płynność w posiadaniu auta, bez konieczności zapożyczania się na kupno nowego.

Zostaw swój samochód w rozliczeniu

Coraz więcej salonów samochodowych daje możliwość pozostawienia swojego auta w rozliczeniu. Działają przy nich bowiem autoryzowane komisy, które po sprawdzeniu auta, mogą go sprzedać osobom, które szukają używanego pojazdu. Ty natomiast dzięki temu nie musisz się już martwić, że sprzedaż samochodu Gliwice zajmie ci dużo czasu, a i tak nie masz pewności czy otrzymasz satysfakcjonującą cię kwotę. Specjaliści w salonie dokładnie wyliczą wartość twojego obecnego auta i taką kwotę odejmą od ceny nowego samochodu. Dzięki temu, przyjeżdżając starym samochodem, po dopełnieniu wszelkich formalności, możemy wyjechać z salonu już nowym. Nie będąc już właścicielem poprzedniego. To bardzo ułatwia całą procedurę, co więcej, nawet jeśli bierzemy nowe auto na kredyt, to kwota ta jest pomniejszana o wartość oddawanego samochodu, przez co mamy mniej odsetek do spłacenia.

Auta w komisach przy salonie w lepszym stanie

Samochody, które trafiają do komisów przy salonach samochodowych są zawsze brane na warsztat. Sprawdzane są wszystkie zespoły, następnie wymieniane części eksploatacyjne oraz płyny, aby potencjalny klient wiedział, że może od razu jeździć samochodem, bez potrzeby dokładania do niego od samego początku pieniędzy. Co więcej, często warsztaty dają krótką gwarancję na wykonane czynności, czego nie możemy oczekiwać w przypadku kupienia samochodu używanego w żadnym innym miejscu. Co prawda, samochody takie mają stosunkowo wyższą cenę niż takie same modele kupowane na przykład os osób prywatnych, ale kupujący mają zagwarantowany stan techniczny oraz przebieg takiego pojazdu. Z niepewnych źródeł bowiem nie skupuje się samochodów w rozliczenie. To bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy decydują się na sprzedaż samochodu Gliwice, jak i dla kupujących. Używany samochód nie musi się więc wiązać z niepewnością i ciągłymi kosztami.

1 Comment

  1. Pingback: Campery wynajem: Dziecko w podróży, a wymogi prawne – motoenter

Leave a Reply