Serwis ASO zapewni ci pomoc w każdej sytuacji. Stały kontakt jest bardzo ważny

Kupując nowy samochód musimy jeździć na obowiązkowe przeglądy oraz wymianę płynów do autoryzowanego serwisu obsługi, ponieważ w przeciwnym przypadku stracimy gwarancję na nasz nowy pojazd. Po tym, jakie skończy się okres gwarancji, nie warto od razu szukać niezależnego mechanika.

Pozostań wierny serwisowi o najwyższej jakości

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego producentom zależy na tym, abyś naprawiał swój samochód w autoryzowanym serwisie obsługi? To bardzo proste, w ASO masz zapewnioną wysoką jakość usług. Serwisy te są dokładnie sprawdzane i weryfikowane, aby zawsze były na najwyższym poziomie, a samochody, które są tam naprawiane nie traciły na wartości. Wynika to z kilku ważnych czynników. Pierwszy dotyczy pracowników, którzy zawsze są najlepiej wyszkoleni z wszystkich innych, znajdujących się na rynku. Mechanicy ci przechodzą szkolenia na bieżąco, poznając wykorzystywane przez daną markę technologie. Oprócz tego, znają oni doskonale konkretne modele i nie muszą się rozdrabniać na wszystkie możliwe samochody. Znają również najczęstsze usterki modelu oraz ich przyczyny, dzięki czemu mogą szybko i skutecznie naprawić nasze cztery kółka. Drugi czynnik to dostępność części. Jeżeli samochód jest na gwarancji, musimy używać oryginalnych. W innych przypadku mamy wybór, co jest jednak ważne, nawet decydując się na zamienniki, możemy mieć pewność, że części te jak najbardziej pasują do naszego samochodu.

Czas jest obecnie najcenniejszy, dlatego możesz go oszczędzić

ASO ma szybki dostęp do wszystkich części, ponieważ stale jest w kontakcie z producentem. Dzięki temu nie musimy długo czekać na naprawę naszego samochodu. Wystarczy, że umówimy się na dogodny termin, a części już będą czekać na nasz samochód. Pracownicy od razu zabiorą się również za pracę przy naszym aucie. Używanie oryginalnych narzędzi również usprawnia pracę, a do tego nie ma możliwości, żeby coś było wykonane źle. Pamiętaj również, że dokładną wycenę prac otrzymasz przed ich rozpoczęciem, a podany termin odbioru samochodu na pewno zostanie zachowany. Tym samym, nie musisz się obawiać, że ktoś nie zdąży naprawić twojego samochodu. Na ten czas, możesz również otrzymać samochód zastępczy, dzięki któremu dalej pozostaniesz mobilny i nie będziesz musiał weryfikować swoich planów z powodu braku samochodu.

Zobacz, co może jeszcze dać ci serwisowanie w ASO: http://www.serwistoyoty.pl/zima-juz-cie-nie-zaskoczy

Leave a Reply