Poznaj moduły Comarch ERP Altum

Comarch ERP Altum to rozwiązanie technologiczne, które świetnie się sprawdza w przedsiębiorstwach wymagających indywidualnego podejścia. Zastosowanie znajduje zwłaszcza w firmach prowadzących działalność poza granicami kraju, przedsiębiorstwach handlowych i handlowo-usługowych oraz w firmach międzynarodowych. Ta mnogość potencjalnych zastosowań to efekt wyjątkowo funkcjonalnej budowy modułowej.

Inteligentne rozwiązania na miarę naszych czasów

W ramach Comarch Altum dostępne są między innymi takie moduły jak: Finanse i księgowość, Handel, Logistyka, E-Commerce, Customer Relationship Management, Business Inteligence, Business Process Management oraz rozwiązania z zakresu Comarch Mobile. Z jakimi funkcjami konkretnie wiążą się najważniejsze z nich? Już spieszymy z odpowiedzią.

Finanse i księgowość z Comarch ERP Altum

Moduł Finanse i księgowość dostępny w ramach ERP Altum obejmuje nie tylko możliwość zautomatyzowania księgowania dzięki tworzeniu między innymi schematów księgowych, ale także szansa na prowadzenie księgowości zarówno pojedynczych podmiotów, jak i zarządzania centralnego. W ramach modułu śledzić także można kontrolę płynności finansowej.

Handel z Comarch ERP Altum

W ramach modułu Handel warto zwłaszcza zwrócić uwagę na obsługę wielowalutowości oraz na tworzenie analiz sprzedażowych.

Logistyka z Comarch ERP Altum

Moduł Logistyka umożliwia śledzenie stanów magazynowych, poszczególnych partii, zamówień oraz braków magazynowych. W jego ramach zaimplementowano funkcje obsługujące prognozowanie stanów magazynowych oraz generowanie zamówień w sposób zautomatyzowany.

E-Commerce z Comarch ERP Altum

Moduł E-Commerce radzi sobie z obsługą zarówno firm pracujących w modelu B2B, jak i B2C. Co warto podkreślenia, moduł może współpracować z popularnymi na naszym rynku porównywarkami cen oraz z serwisem aukcyjnym Allegro.

CRM z Comarch ERP Altum

CRM w ramach ERP Altum to pełna obsługa kontaktów z klientami, spotkań oraz zadań. Istnieje możliwość stworzenia kalendarza zintegrowanego z MS Outlook oraz zdecydowania się na rozwiązania dostępne z poziomu przeglądarki internetowej, a nie samego programu.

BI z Comarch ERP Altum

Analityka biznesowa w dzisiejszych czasach jest nie do przecenienie, więc nic dziwnego, że w Comarch Altum nie zabrakło osobnego modułu przeznaczonego właśnie do BI. Moduł udostępnia nie tylko tworzenie przejrzystych raportów oraz wizualizację danych, analizuje także kluczowe wskaźniki efektywności.

Leave a Reply