O serwis toalet trzeba zadbać przy organizacji koncertu

serwis toalet

Przy organizacji koncertu trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. Jednym z ważniejszych jest zaplecze sanitarne. Najczęściej tym celu zamawia się toalety przenośne. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo wszystkimi sprawami związanymi z serwisem i instalacją modułów zajmuje się firma zewnętrzna.

Wynajem toalet zajmuje chwilę

Organizacja toalet na imprezę zajmuje niewiele czasu. Tak naprawdę wystarczy skontaktować się z firmą zewnętrzną. Po krótkiej rozmowie konsultant podpowiada, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w naszym przypadku. Jest bardzo duży asortyment produktów. Najczęściej wybiera się zwykłe toalety przenośne, wewnątrz których znajduje się jedynie ubikacja. Dla bardziej wymagających są mobilne WC z podgrzewaną podłogą i umywalką. Wielu organizatorów decyduje się na pisuary lub kabiny pisuarowe. Mają one taki plus, że zajmują niewiele przestrzeni. Konsultant pomaga nam dobrać ilość potrzebnych toalet i miejsce ich rozstawiania. Następnie należy się umówić na godzinę i termin dostawy. Później zostaje już tylko spisać umowę. Resztą zajmie się firma zewnętrzna, a obowiązek zapewnienia toalet sanitarnych spadnie z barków organizatora. To bardzo wygodne rozwiązanie, bo usługobiorcy zajmą się wszystkim od A do Z: doradzą, przywiozą sanitariaty, a także zadbają o serwis toalet. Ubikacje można wypożyczyć na jeden dzień lub na dłużej w zależności od indywidualnych potrzeb.

Czyste i schludne WC

Przenośne sanitariaty są bardzo estetyczne. Znacznie różnią się od tych, które były udostępniane jeszcze kilkanaście lat temu. Kiedyś aż strach było przechodzić w takich miejscach. Już w niedalekiej odległości od publicznych szaletów pojawiał się nieprzyjemny odór. Poza tym sanitariaty były słabej jakości. Często pękały i łatwo się brudziły. Dziś jest inaczej. Toalety mobilne są czyste i pachnące. Korzystanie z nich nie jest męką. Stosuje się w nich środki neutralizujące zapach co zapewnia wysoki komfort użytkowania. W trakcie imprez jak i po wydarzeniu firma zewnętrzna zajmuje się serwisem toalet. Krótko mówiąc: dba, by wszystko było w najlepszym porządku, a po skończonym wydarzeniu zajmuje się sprzątaniem i demontażem kabin, by przetransportować je z powrotem do bazy. To bardzo wygodne dla organizatora, bo poza zleceniem usługi nie musi on robić niczego więcej. A prac związanych z przygotowaniem imprezy jest cała masa: od wydrukowani biletów po nagłośnienie eventu i jego promocję.
Szukasz dobrej firmy zajmującą się dostawą przenośnych WC. Zadzwoń do nas: http://wcserwis.pl

Leave a Reply