Grafika www do sklepu internetowego

Grafika
Jak zrobić dobrą grafikę?

Ile trwa budowa strony i tworzenie grafiki www? W relacji do funkcjonalności jaka ma dysponować strona. W przypadku standardowych stron firmowych średnio etap budowy grafiki wynosi tylko 21 dni.

Jak tego dokonać? Cóż, nie można powiedzieć, iż strony internetowe bardzo łatwo łatwo się buduje. ludzie, którzy sądzą, że we wszystkich przypadkach poradzą sobie na własną rękę, są w wielkim błędzie. Co innego przykładowo strony www o kotach, a co innego profesjonalna strona dla firmy.

Ile trwa budowa strony i tworzenie grafiki? W relacji do funkcjonalności jaka ma dysponować strona. W przypadku standardowych stron firmowych średnio etap budowy grafika internetowa gliwice wynosi 21 dni.

W pierwszej kolejności przystępujemy do zebrania materiałów: graficznych (tj. logotyp, piktogramy, znaki firmowe/produktowe), zdjęciowe (zdjęcia przewodnie, produktów, firmy), tekstowe (wszelkie opisy, produkty czy prace zgodnie z określoną strukturą strony). Po otrzymaniu kompletu materiałów potrzebnych do budowy witryny rozpoczynamy prace przede wszystkim nad projektem graficznym, ale i równolegle przygotowujemy środowisko technologiczne. Prace nad projektem graficznym rozpoczynamy po zdobyciu niezbędnych materiałów i skończenie pierwszej wersji następuje zwykle w okresie 7-14 dni codziennych. Efektem jest opracowana w formie statycznej  koncepcja grafika www strony głównej oraz podstrony. Na koniec prac otrzymujemy:

  • Doskonałej klasy oprawę graficzną strony firmowej
  • Intuicyjną obsługę
  • Dostępność
  • Regularna aktualizację witryny o inne zasoby
  • Elementy interakcji z użytkownikami (np. quizy, sondy, konkursy, etc.)
  • Moduły zakupowe (możliwość natychmiastowego zamawiania usługi, towaru)
  • Specjalistyczne bazy wiedzy (regularnie uzupełniane)
  • Reklama witryny firmowej

Można również skorzystać z usług oferowanych przez agencje interaktywne, które wykonują grafikę www dla strony internetowej, zatem także dla sklepów.