Fotki z imprez zrób tak, żeby były inne niż wszystkie

Organizujesz wesele, chrzciny albo okrągłe urodziny? Nie zapomnij, że najlepszą pamiątką z tego wydarzenia na pewno będą zdjęcia. Zanim jednak zatrudnisz profesjonalnego fotografa, któremu będziesz musiał zapłacić kilka tysięcy złotych, przeczytaj, jak w inny sposób możesz wykonać fajne fotki.

Przede wszystkim dobra zabawa

Profesjonalny fotograf w większości przypadków jest osobą obca, podczas jej obecności wiele osób może się krępować i nie chcieć bawić się na luzie. Dlatego warto po prostu zorganizować aparaty fotograficzne, które będą w rękach naszych gości. Niech oni wybierają najlepsze momenty i osoby, które powinny się na nich znaleźć. Producenci gadżetów ułatwiają nam to poprzez tworzenie jednorazowych aparatów fotograficznych. Wystarczy je postawić na stołach i osoby zaproszone sami po nie sięgną. Dla bardziej zamożnych fotki z imprez mogą być robione nowoczesnym polaroidem, dzięki czemu zdjęcia będą dostępne od ręki. Oczywiście możemy też poprosić, aby zdjęcia były robione wszechobecnymi smartfonami, które mają wbudowane coraz lepsze aparaty. Takie fotki możemy udostępniać sobie wzajemnie przez portale społecznościowe, tym samym na bieżąco obserwując, co jest dodawane i co się dzieje na każdej części naszej imprezy. Wystarczy ustalić wspólny hasztag i można się bawić.

Zróbmy specjalną ściankę albo fotobudkę

Coraz popularniejsze staje się zamawianie na imprezy fotobudki. Jest ona idealnym sposobem na kilkugodzinne zaangażowanie naszych gości w dobrą zabawę. Dzięki fotobudce możemy mieć niezapomniane fotki z imprez. Urządzenie zostanie przewiezione na wybrany przez nas czas, następnie obsługa pokaże, jak możecie nią kierować i już możecie się bawić. Dodatkowo, dostaniecie pełną gamę gadżetów do wykorzystania, zazwyczaj są to kolorowe kapelusze, śmieszne okulary i inne zabawne dodatki. Dzięki temu zdjęcia nie będą sztampowe, a wy będziecie mieli z czego się pośmiać. Fotobudka robi cztery zdjęcia w dwóch jednakowych egzemplarzach, dlatego możecie podzielić się nimi między sobą. Drugą opcją jest stworzenie ścianki, na wzór czerwonego dywanu gwiazd, przed którą wystarczy postawić jeden aparat fotograficzny na statywie, a resztę pozostawić wyobraźni naszych gości.

Leave a Reply